Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Drak'thul PvP Guild
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Amarranth - Warrior

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Amarranth
Scout
Scout
Amarranth


Poèet pøíspìvkù : 2
Body : 50450
Reputace : 0
Join date : 29. 07. 10

Amarranth - Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Amarranth - Warrior   Amarranth - Warrior EmptyThu Jul 29, 2010 8:04 pm

Zdravím všechny PvPkaře. Chtěl bych se k vám přidat. Ptáte se proč? Protože PvP je u mě momentálně na prvním místě a už to tak asi zůstane,tudíž hledám partu lidi kteří jsou na tom podobně.
Hraji teď Orka Warriora nickem Amarranth(dříve undeada,ale co se začali vrtat v raciálkách tak to stalo za hovno.Zkoušel jsem i humana,ale nakonec jsem skončil zpět u hordy).

Co se týká PvP tak teď spíše chodím Battlegroundy a buším HKčka na of the Horde. Důkazem že jsem tam strávil kus života jsou tituly Battlemaster a Conqueror(vím že to dnes má kde kdo,ale já si to udělal poctivou cestou bez nějakého kupovaní).

Naopak v arénách moc zkušeností nemám,pořád čekám že to ještě přijde.

No a něco o mě? Jménem: Mira,Věkem 21

Link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Amarranth

Ps: kdyby se přihláška zdála krátka tak je to tím že sem po každe věte neodenteroval na další řádek. Smile
Návrat nahoru Goto down
Exitusk
Scout
Scout
avatar


Poèet pøíspìvkù : 9
Body : 52608
Reputace : 1
Join date : 28. 12. 09
Age : 35

Amarranth - Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Amarranth - Warrior   Amarranth - Warrior EmptyFri Jul 30, 2010 11:56 am

Ale jo ja som za , síce krátka ale výstižná
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68394
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Amarranth - Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Amarranth - Warrior   Amarranth - Warrior EmptyFri Jul 30, 2010 11:52 pm

Já jsem pro, Conqueror = :-)
Návrat nahoru Goto down
agromaniac
Legionnaire
Legionnaire
avatar


Poèet pøíspìvkù : 40
Body : 54126
Reputace : 0
Join date : 10. 08. 09

Amarranth - Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Amarranth - Warrior   Amarranth - Warrior EmptySat Jul 31, 2010 9:04 pm

takze gear slaby, skill asi prumerny 1700 rat ve dvjkach no nic moc ale da se... (podminky pro vstup do guildy je 2k+)
ses battlemaster a udajne nekoupeny takze velke plus
ses conqueror takze velke plus
mas pres 50k lifetime...velke plus
ale jedna vec ktera me doslova nakrkla...jak je prosimte mozny ze ams pomer 0-10? ja jen jesi to ma bejt vtip nebo jak...prosim o vysvetleni .. Smile
jinak sem spis pro ale zajimala by em ta vec s pomerem v teamu pak bych napsal svuj definitivni nazor do ty doby to nechte otevreny pls Wink
Návrat nahoru Goto down
Amarranth
Scout
Scout
Amarranth


Poèet pøíspìvkù : 2
Body : 50450
Reputace : 0
Join date : 29. 07. 10

Amarranth - Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Amarranth - Warrior   Amarranth - Warrior EmptySat Jul 31, 2010 11:27 pm

agromaniac napsal:

ale jedna vec ktera me doslova nakrkla...jak je prosimte mozny ze ams pomer 0-10? ja jen jesi to ma bejt vtip nebo jak...prosim o vysvetleni .. Smile

No asi tak...zkousel jsem mesic u aliance a kdyz jsem si prevadel char z5 k horde bylo utery vecer,takze uz se ndalo moc vymyslet,tak sme sli s palikem a rogunou od vas ktery tak trochu znam,ze to zkusime,ale Jereziah je alt tzn ze gear jeste v te dobe farmil a jak pises se svym prumernym skillem to proste nestacilo. Nejsem Chuch Norris .... bounce

Zkratka bylo to fiasko Embarassed
Návrat nahoru Goto down
agromaniac
Legionnaire
Legionnaire
avatar


Poèet pøíspìvkù : 40
Body : 54126
Reputace : 0
Join date : 10. 08. 09

Amarranth - Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Amarranth - Warrior   Amarranth - Warrior EmptySun Aug 01, 2010 10:27 pm

no rekl bych ze to muzeme brat jako vtip a prejit to tupym mlcenim Smile vsak nikdo tu neni Chuch Norris takze...
ja myslim ze to je drobny nedostatek ktery se poladi Smile vzhledem k tomu ze tam mas znacne pluska co se tyce uspechu v BGckach... (taky mam slabost pro battlemastery, conquerory, of the horde atd Wink)

PRO


Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68394
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Amarranth - Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Amarranth - Warrior   Amarranth - Warrior EmptyMon Aug 02, 2010 9:48 pm

Přijat, lock.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Amarranth - Warrior Empty
PříspěvekPředmět: Re: Amarranth - Warrior   Amarranth - Warrior Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Amarranth - Warrior
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mákhirii - Warrior
» Kapoditutto, Arms Warrior
» Dighul the Arms warrior
» Sayene / warrior
» prihlaska warrior - dexterr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Informace o Guildě :: Přihlášky-
Přejdi na: