Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Drak'thul PvP Guild
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Karel - another warlock

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Karel
Scout
Scout
Karel


Poèet pøíspìvkù : 7
Body : 51862
Reputace : 2
Join date : 19. 03. 10

Karel - another warlock Empty
PříspěvekPředmět: Karel - another warlock   Karel - another warlock EmptyFri Mar 19, 2010 8:27 pm

Haj, je mi 20, porad student a doufam ze nakej patek mi to jeste vydrzi. Studuju (jestli se to da tak nazvat) kybernu, obor grafik.. prestoze vetsinu casu tam do me cpou 2D nudu, v budoucnu se spis chcu venovat filmu a VFX. Nenavidim svuj rodny jazyk.
U PC muzu byt kazdy den tak od 19:00 az do noci, nicmene na svete jsou porad nejake lepsi veci nez wow a tem se taky obcas musi dat prednost.

Rovnou na zacatku rikam ze se hlasim se svoji pvp postavou, s tou pve chcu zustat tam kde sem. Neni to alt ani main, stavim sve chary do rovnake pozice. A ted prichazi wall of text.. pokud je nekomu u prdele moje wow minulost, necht preskoci nasledujici 3 paragraphy. ( a to jsem hromadu detailu jeste preskocil)

http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&cn=K%C3%A2rel

Zacal sem hrat v dobe kdy se ubrs chodilo jako raid (tenkrat na neoficu, fantasy esli nekdo zna? Razz). Po shlednuti par pvp moviecek (thx to DD, vurtne a uknown series) jsem si pak wow koupil cca mesic pred otevrenim AQ a usidlil se na serveru Chromaggus v guilde Exalted. Po tom co se rozpadla, kamaradi mne pretahli do nove, Guardians of destiny. Kdyz se rozpadla i ta sel jsem uz do pvp guildy ... (nazev neco s your mum, vic nevim), ta se rozpadla celkem brzo po mem joinu. Dalsi guilda kterou jsem prosel byla Cummy Qummy inc. (nejake guild movie se mozna jeste povaluje na wcm) Tyhle lidicky uplne zmenili celej muj pohled na wow. Tam jsem vydrzel az do super trooper gank bang alliance otevirani bran do outlandu.

BC: Udelal jsem 10 (10!!11!1) casti dlouhej preq na prvni raid. Po tom co jsem triumfalne zabil Ragnarose (kdo nehral na 60ce nepochopi tu atmosferu) mi blizz naserviroval bosse kone, pak roga undeada a pak uz jsem nehral pve az do konce BC. Zacal jsem s kamaradem hrat 2v2 jako pomomgpyro a lock.. to jsme tenkrat dotahli daleko, nicmene v S2 jak lidi nabrali gear ztratilo to vyznam dal hrat. Pak uz stoji jen za zminku 2k rating jako dest lock v 5v5. Dal uz jsem vlastne jen slackoval a nic moc nepredved. Cummy Qummy a spol. dostali hromadnej ban za botovani a scamovani, ja vlezl do guildy Rest in Peace (pvp) ktera byla na pul polska a cca mesic po zacatku S4 jsem dostal ban za botovani a scamovani. Po whinu na blizz mailu mi za 2 mesice vratili acc. Zkousel jsem tenkrat Warhammer ale moc mi to k srdci neprirostlo. Zbytek BC jsem proslackoval viceme (asi 3/5 brutal) a ve WOTLK dal reroll na priesta na jinej server. Darksorrow.

WOTLK: Priest, pve. Cleared vse krome algalona. Dal jsem si asi 2.1 jako rmp, ale spamovat dispell a pak nukovat jako healer me zrovna moc do kolen nedostalo. Pred ICC jsme pak dali transfer sem. A to jsem vlastne oprasil locka a dal si ho sem taky + vylevlil. No a toho jsem ted dotah na 2,2 a styska se mi po pvp guilde.

tituly: Centurion, Conqueror, of the Horde

jeste armory na priesta: http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&cn=Larisa
s nim se sem zatim ale nehlasim, i kdyz pve me posledni dobou sere nad miru.

Moviecka jsem udelal 2, mozna je jeste nekde na disku vyhrabu. Nicmene dnes uz se za ne stydim (coz je jasne kdyz jsou nekolik let stare)

No a zaverem, proc chcu k vam? Tak ofc kvuli premadum, kvuli pvp chatu v g, kvuli potencionalnim teammatum.. a pak uz me nic nenapada.. no pokud blizz nakonec udela ty guild talenty tak asi kvuli tomu.

A chyba vam tu otazka: Koho v guilde poznas? Razz
Znal jsem puvodniho majitele charu Zephyros z vanilly.. jeste kdyz jsem daval transfer tak mi psal ale mam pocit ze ted prodal acc? netusim

Toz to je asi tak vse.. pokud vas neco zajima tak se ptejte Razz
Návrat nahoru Goto down
Scarecow
Lieutenant General
Lieutenant General
Scarecow


Poèet pøíspìvkù : 69
Body : 53874
Reputace : 2
Join date : 29. 08. 09
Age : 33
Location : Kosice

Karel - another warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karel - another warlock   Karel - another warlock EmptySat Mar 20, 2010 1:01 pm

Ja uz som za len preto ze hral na DS...kde aj ja Very Happy.....na prihlaske si dal zalezat co len dokazuje ze sa tu chce fakt dostat.
Ja som za Join afro.....a zidu sa niake body na AJ
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68394
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Karel - another warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karel - another warlock   Karel - another warlock EmptySat Mar 20, 2010 8:26 pm

Hodně pěkná přihláška, Unknown má hodně luxusní moviečka Smile
Jsem rozhodně pro.
Návrat nahoru Goto down
Zeph
Stone Guard
Stone Guard
avatar


Poèet pøíspìvkù : 34
Body : 54116
Reputace : 0
Join date : 27. 07. 09

Karel - another warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karel - another warlock   Karel - another warlock EmptySun Mar 21, 2010 2:49 pm

karel s Chromaggu?
co se nejemenuje karel sem za pac na Chromaggu byli vzdy pro lidi:P
Návrat nahoru Goto down
MirMar
General
General
MirMar


Poèet pøíspìvkù : 90
Body : 54763
Reputace : 2
Join date : 18. 06. 09
Location : Bratislava

Karel - another warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karel - another warlock   Karel - another warlock EmptySun Mar 21, 2010 2:49 pm

jj, ties som za , inv him bounce
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68394
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Karel - another warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karel - another warlock   Karel - another warlock EmptySun Mar 21, 2010 6:28 pm

Tak vítej mezi námi.
Přijat, Warlock .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Karel - another warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Karel - another warlock   Karel - another warlock Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Karel - another warlock
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zewls - Undead warlock
» ßell - warlock
» Warlock Macra
» Akino / warlock
» Destruction warlock

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Informace o Guildě :: Přihlášky-
Přejdi na: