Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Drak'thul PvP Guild
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Akino / warlock

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
arwa
Scout
Scout
avatar


Poèet pøíspìvkù : 1
Body : 53653
Reputace : 0
Join date : 24. 08. 09

Akino / warlock Empty
PříspěvekPředmět: Akino / warlock   Akino / warlock EmptyMon Aug 24, 2009 9:45 pm

Dobrý podvečer milovníci online zábavy zvané world of warcraft někým také nazývané "kradu ti RL a ty mě za to platíš "



Nick/Charakter/lvl - arwa jeden blázen z dřívějších časů někým milován jinými zatracován avšak klaun nadosmrti


Název charu: Akino (dočasně, přejmenuju se zřejmě na arwatoppvp)
Level: 80lvl
Váš věk: asi 24let nevim přesně rodnej list sem ztratil někde u vltavy
Rasa/Charakter/Specializace: Nemrtvej / Warlock / destro pičo
Profese: nemám, nevim, nezajímaj mě
Váš gear: se číhněte na armory nejste přece slepý
Rank ( pokud nějaký je, kromě challengera Smile ): král
Nejvyšší dosažený rating: mám ve friend listu prandura to musí stačit
Link na armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Akino

Momentálně jsem v guildě s Nelthrisem ( Shoock ) ale je to zakřiknutý a takřka nemluvný chlapec a já si rád povídám proto hledám novou guildu !!! pán bůh mi to odpusť !!!


sem kůkal na váš web a jako dobrej na spamovaní bude stačit Shocked Shocked Shocked


trochu hraju to pvp no a můžu se účastnit všech akcí v rl matka mě pohodila už v outlém věku, vychovala mě ulice a chuck norris takže nemusim chodit spát v 9 !!!

máte v guildě tu kravku suriho takže Will to dominate pro mě byla jasná volba!!!


to bude asi tak všechno jestli máte ňáky dotazy ohledně sexuální orientace nebo jestli nemám ňáký uchýlky tak se ptejte ale sem úplňě normální to je vidět přece na první pohled
affraid



jěště malej vtípek na závěr přišel Chuck Norris Chuch Norris do KFC objednal si BigMeca a DOSTAL HO lol konec
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68244
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Akino / warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akino / warlock   Akino / warlock EmptyMon Aug 24, 2009 10:11 pm

Návrat nahoru Goto down
 
Akino / warlock
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Karel - another warlock
» Dreaminess - Destro warlock
» Karel the warlock
» Destruction warlock
» ßell - warlock

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Informace o Guildě :: Přihlášky-
Přejdi na: