Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Drak'thul PvP Guild
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Dreaminess - Destro warlock

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
dreaminess
Scout
Scout
dreaminess


Poèet pøíspìvkù : 1
Body : 51150
Reputace : 0
Join date : 28. 04. 10

Dreaminess - Destro warlock Empty
PříspěvekPředmět: Dreaminess - Destro warlock   Dreaminess - Destro warlock EmptyWed Apr 28, 2010 10:56 pm

Zdravim, uvodem bych chtel dat nejaky informace o rl. Jmenuji se Jiří, pred mesicem sem dingnul 18let a sem student Stredni skoly Stavebni v Praze. Co se tyce pc her hraju uz prakticky od malicka, k wowku sem se dostal priblizne pred 3mi lety na free, tyhle vanoce to byly 2 roky co hraju na ofi.

Na ofi sem zacinal jeste v TBC a venoval sem se ciste PvE, moje uplne prvni postavicka byl enha shaman Knoflee, pak rogue a feral druid Knofl. Tohle vsechno prakticky nepodstatne bych preskocil a posunu se az do dob wotlk. Zde se moje hlavni postava od zacatku stal mage Lehkadeva, pusobil sem jako kvalitni dmg dealer ve Skurut Hai. SH se postupne zacli rozpadat, k tomu se pridaly moje problemy s pritelkyni a v rl a ja se rozhodl acc prodat, a tak se i stalo. Vydrzel sem nehrat priblizne 3 tydny Smile pak uz byly objednane novy originalky kazdopadne s rozhodnutim ze svet PvE uplne opustim.

PvP sem se tedy zacal poradne venovat az s novyma originalkama a nove vyexpenou postavou Destro lockem Dreaminess.
Je tomu asi tak pul roku, pripojil sem se jiz do rozbehnute rele (mozna furi ted nevim) sezony, a da se rict ze wrathfull bude moje prvni cela sezona kde sem se pvp opravdu zacal venovat. Rychle sem se pustil aspon do Battlemastera a 50k killu abych ukazal svoji vasen k niceni soupere.

Proc prave Instinct ? Verim a vim, ze ste to nejlepsi v PvP co je pro me zatim realne a myslim ze uz o te hre neco vim a do takove komunity se muzu zaradit. Moje zkusenosti sahaji neco okolo 2.1k ratingu kde prakticky i ted hraju (2vs2 a 3vs3), kazdopadne se citim mnohem na vic a v nejblizsi dobe ocekavam prvni 2.2k achivy. S eq sem na tom asi tak, 4/5 wrath...viz http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Dreaminess . Kdyz uz sem se zminil o ''dvojkach'' a ''trojkach'' tak abych rekl neco o 5vs5, mel sem tu moznost a cest si zahrat asi 200aren mam tuseni ze se 3ma cleny z vasi guildy, mozna si nekdo vzpomene:)

Timhle bych to asi ukoncil, chtel bych podekovat kazdymu kdo si to precetl a budu se tesit na vyjadreni.
Dreaminess
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68184
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Dreaminess - Destro warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dreaminess - Destro warlock   Dreaminess - Destro warlock EmptySat May 01, 2010 9:28 am

Já jsem pro, celkem rychle nagrinděný Battlemaster, HK a Arena Rating taky.
Návrat nahoru Goto down
Forfeit
Sergeant
Sergeant
avatar


Poèet pøíspìvkù : 18
Body : 52214
Reputace : 0
Join date : 25. 01. 10

Dreaminess - Destro warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dreaminess - Destro warlock   Dreaminess - Destro warlock EmptySat May 01, 2010 12:49 pm

dreaminess napsal:
pripojil sem se jiz do rozbehnute rele (mozna furi ted nevim) sezony,
jak toto nemozes vediet ?;p jasne ze rele:) , ale za mna np Wink
Návrat nahoru Goto down
Dig'hull
Scout
Scout
Dig'hull


Poèet pøíspìvkù : 6
Body : 51864
Reputace : 0
Join date : 17. 02. 10

Dreaminess - Destro warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dreaminess - Destro warlock   Dreaminess - Destro warlock EmptySat May 01, 2010 1:00 pm

Hrával jsem a nejspíš budu ještě hrát pětky, skvělí lock a určitě se k nám hodí Smile
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68184
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Dreaminess - Destro warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dreaminess - Destro warlock   Dreaminess - Destro warlock EmptySat May 01, 2010 1:06 pm

přijat, lock.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dreaminess - Destro warlock Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dreaminess - Destro warlock   Dreaminess - Destro warlock Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dreaminess - Destro warlock
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska - Warlock destro, Dudek
» Destruction warlock
» Affli/destro lock Kythren
» Thoq - Destro/Afli lock
» Dula prihlaska Dzej - resto and Ocelka - destro

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Informace o Guildě :: Přihlášky-
Přejdi na: