Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Drak'thul PvP Guild
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Prihlaska Daerion / Druid

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Daerion
Scout
Scout
avatar


Poèet pøíspìvkù : 4
Body : 53366
Reputace : 0
Join date : 10. 10. 09

Prihlaska Daerion / Druid Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska Daerion / Druid   Prihlaska Daerion / Druid EmptySat Oct 10, 2009 7:20 pm

Nazev charu : Daerion
Vek : 17
Tauren/Druid/Resto
Profese : nedoskillenej enchanting / nic
Gear : Full deadly / relentless doplnky
titul/rank : aktualne zadny
Nejvyssi rating : v 2v2 asi 2070 memu warrovi se prave tedka jaksi zhroutil net takze hned jakmile to rozchodi tak verim ze to zvedneme i na 2200 v 3v3 2000 ktery nam zatim staci.
link na armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Daerion&gn=Vengeance
Proc chces do guildy? : jste nejlepsi guilda na DT plna kvalitnich hracu.
Budes se zapojovat do G akci? : Pokud zrovna nebudu mit dohodnuty areny na celej den tak urcite.

Mimo to :

Hral jsem areny hodne i za TBC ale to bylo za rogunu v kombu rogue+frost zhruba nekdy od zacatku S2 do konce S4.Mesic od zacatku S3 jsme spolu dali 2000 rating a rozhodli se ze dal hrat nebudem protoze kdo tehdy hral vi co bylo za cekani na areny ( klidne i 10 min ).
Navic me tehdy wow prestalo bavit tak jsme par tydnu jen prodavali rat a vydelavali si goldy a ja mezitim vylevlil tohoto druida.70 jsem dingnul nekdy uprostred S3 a hned na to prestal hrat a muj mage vylevlil rogunu ( taky ho wow uz moc nebavilo ).
Vratil jsem se nekdy mesic po zacatku S4 a vyfarmil snim nejaky zacatecni gear z honoru a tak nejak snim poznaval areny a vystridal vsechny mozne komba az do WOTLK.Na zacatku wotlk jsem chtel jet PvE a tak jsem vylevlil DK tanka a nasel jsem si guildu a progressnul celej naxx 10 OS 10 naxx 25 jsme dali s pribranim nekoho z LFG.Nakonec me PvE zacalo hrozne nudit a nechtelo se mi cekat na ulduar tak jsem skoncil s wowkem znova nekdy na prelomu prosince a ledna.
Nyni okolo 9 zari jsem se vratil znovu a chvili potom jsem se rozhodl ze pojedu znovu PVP a rozhodl se ze to bude druid vylevlil jsem ho na 80 17 zari.Hned na to si nasel warra do 2v2 a do 3v3 DK a pred dvema dni jsme dali 2000 v obou bracketech.
Je take dost pravdepodobne ze kdybyste me vzali tak by sel i muj warr.
I kdybyste me nevzali tak aspon diky za to ze jsem si mohl sepsat muj WoW zivotopis i kdyz jsem vynechal zacatek TBC a pre-tbc Smile.
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68424
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Prihlaska Daerion / Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Daerion / Druid   Prihlaska Daerion / Druid EmptySat Oct 10, 2009 7:24 pm

Znám ho, je to v poho týpek a umí to, v TBC byl dost dobrý za rogue a byl GM tehdy nejlepší PvP guildy, jsem rozhodně pro.
Návrat nahoru Goto down
Windie
Scout
Scout
avatar


Poèet pøíspìvkù : 8
Body : 53393
Reputace : 3
Join date : 08. 10. 09

Prihlaska Daerion / Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Daerion / Druid   Prihlaska Daerion / Druid EmptySat Oct 10, 2009 9:49 pm

No co.."klasicky" druid na ratingu 2K z low gearom takych je vela Smile) ..urcite ho vziat ! :-)
Návrat nahoru Goto down
MirMar
General
General
MirMar


Poèet pøíspìvkù : 90
Body : 54793
Reputace : 2
Join date : 18. 06. 09
Location : Bratislava

Prihlaska Daerion / Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Daerion / Druid   Prihlaska Daerion / Druid EmptySun Oct 11, 2009 2:09 am

jasnee sikovny druid war sa do guildy vzdy zide bounce
Návrat nahoru Goto down
Scarecow
Lieutenant General
Lieutenant General
Scarecow


Poèet pøíspìvkù : 69
Body : 53904
Reputace : 2
Join date : 29. 08. 09
Age : 33
Location : Kosice

Prihlaska Daerion / Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Daerion / Druid   Prihlaska Daerion / Druid EmptySun Oct 11, 2009 11:14 am

Berte ho Smile musime dohnat SMOKERS lol!...kazdy point sa hodi
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68424
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Prihlaska Daerion / Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Daerion / Druid   Prihlaska Daerion / Druid EmptySun Oct 11, 2009 12:20 pm

přijat, lock
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prihlaska Daerion / Druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prihlaska Daerion / Druid   Prihlaska Daerion / Druid Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Prihlaska Daerion / Druid
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska/Gebula resto druid
» Přihlaska Leek
» Prihlaska Dekor
» Radrill- druid
» Xzuthra / Druid / 80 lvl

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Informace o Guildě :: Přihlášky-
Přejdi na: