Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Drak'thul PvP Guild
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Restomania
Grunt
Grunt
Restomania


Poèet pøíspìvkù : 11
Body : 49990
Reputace : 0
Join date : 13. 09. 10

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptyMon Sep 13, 2010 8:29 pm

Zdravím,

Měl bych zájem se přidat k PvP guildě včas, než vyjde Cataclysm. Co se týká WotLK tak už nemám nijak velké ambice.

Account mám vlastní, a jsou na něm tyto chary: Paladin (Lebrom), Druid (Restomania), Death Knight (Verbatim), Warrior (Activius). Warriora ani DK nehrávám a nemám to v plánu, tudíž aktivně hrávám pouze Paladina a Druida, stím že do Cataclysmu vylevlím první druida pak paláta a teprv udělám závěr sčím budu hrát dál. PvP samozřejmě, aktivní PvE už není dávno pro mě.... (čas, organizace, sociální nezájem někomu patřit = pravidelné raidování)

Je mi 19 let, jsem z Moravy..

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&cn=Lebrom
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&cn=Restomania

Do konce WotLK pouze nabírám zkušenosti s Feral Druidem, neboť jsem vždy hrál jen healery a láká mě dělat jednou něco jiného než jen tupě zírat s palátem.

Děkuji za vyřízení mé přihlášky.
Návrat nahoru Goto down
Skopiii
Senior Sergeant
Senior Sergeant
Skopiii


Poèet pøíspìvkù : 23
Body : 50783
Reputace : 0
Join date : 12. 07. 10
Location : Pilsen

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptyMon Sep 13, 2010 8:51 pm

Pro a hraj reci retardina nez Fekala Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Restomania
Grunt
Grunt
Restomania


Poèet pøíspìvkù : 11
Body : 49990
Reputace : 0
Join date : 13. 09. 10

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptyMon Sep 13, 2010 8:59 pm

Mam rad komplikovanejsi classy
Návrat nahoru Goto down
Skopiii
Senior Sergeant
Senior Sergeant
Skopiii


Poèet pøíspìvkù : 23
Body : 50783
Reputace : 0
Join date : 12. 07. 10
Location : Pilsen

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptyMon Sep 13, 2010 10:54 pm

Tak to potom hraj neco komplikovanyho protoze Fekal je stejnej jako Retardin (Zmena formy slow v pici, Paladin Dispel , Muzou byt tankove, muzou byt healeri,
Paladin +
má buble, křídla
Druid +
Má Rang dps , tamtu kokotinu na immune na fear Very Happy
Duvody proc hraju málo komplikovanou classu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Restomania
Grunt
Grunt
Restomania


Poèet pøíspìvkù : 11
Body : 49990
Reputace : 0
Join date : 13. 09. 10

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptyMon Sep 13, 2010 11:47 pm

Hmm, když myslíš, možná ti chybí zkušenosti a soudíš, když ani nevíš jak se nazývá tamta kokotina na immune na fear tak asi tezko vis jakej je rozdil v hrani retriny a ferala.
Návrat nahoru Goto down
Yazumii
Centurion
Centurion
Yazumii


Poèet pøíspìvkù : 49
Body : 52640
Reputace : 1
Join date : 03. 02. 10

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptyTue Sep 14, 2010 2:37 pm

Ked mas zaujem a v planu hrat v cata maina paladina som PRE prijatie pekny raiting a myslim ze aj skusenosti zaneho.... a co sa tyka ferala no neviem....
Návrat nahoru Goto down
Restomania
Grunt
Grunt
Restomania


Poèet pøíspìvkù : 11
Body : 49990
Reputace : 0
Join date : 13. 09. 10

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptyTue Sep 14, 2010 5:59 pm

Co sa tyka paladina, nevim co je na nem potreba za zkusenosti kdyzu v arene 50% casu stoji a kouka... Co se tyka ferala, je to jen o equipu a trosicku skillu pochytat a bude to to same ne-li lepsi. Rozhodne si nenecham diktovat co mam hrat. To je duvod proc jsem do ted bez guildy, nemam zajem si nechat diktovat co mam a nemam hrat, a jeste kdy. Myslel jsem ze v PvP guilde je to volnejsi. Jestli ne tak nemam zajem. Ja tady hledal fajny kolektiv skterym v cata budu hravat rated BG ci tak a ne si nechat diktovat at hraju to co ma peknej Equip ted na konci wotlk.
Návrat nahoru Goto down
Yazumii
Centurion
Centurion
Yazumii


Poèet pøíspìvkù : 49
Body : 52640
Reputace : 1
Join date : 03. 02. 10

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptyTue Sep 14, 2010 10:19 pm

No pozri sa tuna uz v podstate vecsina vie za co pojde a za co bude hrat pretoze ako maini chceme chodit od zadiatku aj pve pretoze zo zaciatku ty co budu mat epick gear s R10 a podobne budu kralovat aj na BGckach. Mame v plane rozdelit lidi do Raid teamov/ Skupin a chodit pve uz v danej classe a speci. Takze ked mienis od zaciatku changovat classy a chary si myslim ze tu budes mozno aj zbytocny.Casom to nebude urcite vadit ale Main char a Main spec budes musiet mat hned odzaciatku Premysleny a Jasny.
Aspon tak o tom viem co hovoril pred casom Forty.
Návrat nahoru Goto down
Restomania
Grunt
Grunt
Restomania


Poèet pøíspìvkù : 11
Body : 49990
Reputace : 0
Join date : 13. 09. 10

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptyTue Sep 14, 2010 10:58 pm

No jasně, chápu. Ale já mám zájem o PvP a já myslel že jste PvP guilda. Samozřejmě tento Váš plám chápu ale nemyslím si že byste na tom měli zakládat guildu, to by byla škoda. Navíc ty raidy pujdou i v pugu, či mezi přáteli. Jinak odpověď že pokud nebudu užitečný pro PvE tak jsem zbytečný jsem od téhle guildy nečekal...
Návrat nahoru Goto down
Yazumii
Centurion
Centurion
Yazumii


Poèet pøíspìvkù : 49
Body : 52640
Reputace : 1
Join date : 03. 02. 10

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptyTue Sep 14, 2010 11:16 pm

NE pro PVE ...uzitocny nebudes pokial nemas jasno zaco vlastne chces ist ...lebo podla mna co som s toho pochopil asi jasno nemas zaco vlastne chces hrat priparne.My budeme Preferovat Hlavne pvp ale aj PVE na zaciatku neskor uz pve nebude absolutne podstatne...
ide nam o to aby si nebol jeden s tych ktory dokoncia lv. 85 s napr. tvojim palatom a hned sa vrhnu na qestenie altov.... taky ludia su nam zbytocny a hlavne od zaciatku.pokial samozrejme nebudu Pvp akcie alebo tie pve akcie qestit ci mozes co chces ale su ludia s ktorymi sa pocita a on namiesto maina ide alta a nepridu na danu akciu.. chapes co ty myslym a uz som takych zazil dost..
Návrat nahoru Goto down
Yazumii
Centurion
Centurion
Yazumii


Poèet pøíspìvkù : 49
Body : 52640
Reputace : 1
Join date : 03. 02. 10

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptyTue Sep 14, 2010 11:32 pm

V podstate si musis najist ty vlastnu classu a spec ktory ta bude bavit a za ktory budes mat chut neustale hrat.
Moj Konecny verdykt je Niesom ani Za a ani Proti.Podmienky na inv. splnujes.
Pockaj si na rozhodnutie Vyssie postavenych ludi ako je Akaforty.
Návrat nahoru Goto down
Restomania
Grunt
Grunt
Restomania


Poèet pøíspìvkù : 11
Body : 49990
Reputace : 0
Join date : 13. 09. 10

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptyTue Sep 14, 2010 11:38 pm

Ze zacatku urcite budu hrat jedinou postavu. A spis to bude Druid
Návrat nahoru Goto down
agromaniac
Legionnaire
Legionnaire
avatar


Poèet pøíspìvkù : 40
Body : 54036
Reputace : 0
Join date : 10. 08. 09

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptyWed Sep 15, 2010 11:00 pm

s palatem splnujes podminky tj good s druidem dost vyrazne zaostavas ale verim ze to zlepsis...
PRO

btw yazumi...co to za kec si tam psal...to vypadalo jako ze neberem lidi co nechtej raidovat nebo WTF sme pvp guilda jesi nechce chodit pve tak at nechodi a jako uprimne tvoje hodnoceni ze pokud nebude chodit pve neni nam prospesny je uplne zcestny kazdy kdo je dobry v pvp tu ma co delat bez ohledu na to jesi pojede pve nebo ne...
Návrat nahoru Goto down
Restomania
Grunt
Grunt
Restomania


Poèet pøíspìvkù : 11
Body : 49990
Reputace : 0
Join date : 13. 09. 10

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptyThu Sep 16, 2010 6:40 pm

To agromaniac

Diky za podporu, tvůj nick mi něco říká. Asi sem stebou byl někdy Karazhan a tankoval jsi :-)

P.S - Teď už asi nic zlepšovat nebudu. 25. mi fadne acc a do Cataclysmu se hodim do úsporáku... Udělám ročníkovky ať je pak na Cataclysm čas:-)
Návrat nahoru Goto down
Restomania
Grunt
Grunt
Restomania


Poèet pøíspìvkù : 11
Body : 49990
Reputace : 0
Join date : 13. 09. 10

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptyWed Sep 22, 2010 9:41 pm

Stále čekám
Návrat nahoru Goto down
agromaniac
Legionnaire
Legionnaire
avatar


Poèet pøíspìvkù : 40
Body : 54036
Reputace : 0
Join date : 10. 08. 09

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptyFri Sep 24, 2010 9:53 pm

strpeni prosim GM slackuje...
Návrat nahoru Goto down
Skopiii
Senior Sergeant
Senior Sergeant
Skopiii


Poèet pøíspìvkù : 23
Body : 50783
Reputace : 0
Join date : 12. 07. 10
Location : Pilsen

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptyFri Sep 24, 2010 10:29 pm

Strpení GM prestal hrát
Návrat nahoru Goto down
Yazumii
Centurion
Centurion
Yazumii


Poèet pøíspìvkù : 49
Body : 52640
Reputace : 1
Join date : 03. 02. 10

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptySun Sep 26, 2010 11:00 am

Very Happy to asi 80% celej guildy prestalo hrat Smile
Návrat nahoru Goto down
Restomania
Grunt
Grunt
Restomania


Poèet pøíspìvkù : 11
Body : 49990
Reputace : 0
Join date : 13. 09. 10

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptySun Sep 26, 2010 12:05 pm

Předpokládám že jen před Cataclysmem? I já už mám ACC inactive
Návrat nahoru Goto down
Skopiii
Senior Sergeant
Senior Sergeant
Skopiii


Poèet pøíspìvkù : 23
Body : 50783
Reputace : 0
Join date : 12. 07. 10
Location : Pilsen

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptySun Sep 26, 2010 1:08 pm

Forty prej prestal hrát uplne
Návrat nahoru Goto down
agromaniac
Legionnaire
Legionnaire
avatar


Poèet pøíspìvkù : 40
Body : 54036
Reputace : 0
Join date : 10. 08. 09

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptySun Sep 26, 2010 1:31 pm

ale on uz prestal hrat uplne nekolikrat ppokud vim takze pohoda Wink
Návrat nahoru Goto down
Restomania
Grunt
Grunt
Restomania


Poèet pøíspìvkù : 11
Body : 49990
Reputace : 0
Join date : 13. 09. 10

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptySun Sep 26, 2010 5:52 pm

No, snad nejste závislí na jednom člověku ne? Každopádně bych byl rád kdybych aspoň 2-3 dny před Cataclysmem dostal jasnou odpověď :-)
Návrat nahoru Goto down
Yazumii
Centurion
Centurion
Yazumii


Poèet pøíspìvkù : 49
Body : 52640
Reputace : 1
Join date : 03. 02. 10

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptySun Sep 26, 2010 10:15 pm

Nonevim ale dnes som s nim rozpraval cez skype a hovoril ze Acc uz predal a da Disband Guildy ak je to tak tak uz v cata instinct nebude.Pytal som sa ho a kto povedie tuto guildu namiesto teba a on ze nikto tak nevim jak to bude.Mozno si treba hladat Teple miestecko niekde inde.
Návrat nahoru Goto down
Restomania
Grunt
Grunt
Restomania


Poèet pøíspìvkù : 11
Body : 49990
Reputace : 0
Join date : 13. 09. 10

Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) EmptyMon Sep 27, 2010 9:04 am

Ok.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)   Restomania, Lebrom (Druid, Paladin) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Restomania, Lebrom (Druid, Paladin)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Treed, Retri paladin
» Dzifo, Holy Paladin
» cempa/paladin
» Xzuthra / Druid / 80 lvl
» Radrill- druid

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Informace o Guildě :: Přihlášky-
Přejdi na: