Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Drak'thul PvP Guild
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Science - Message

Goto down 
+3
Exitusk
Skopiii
Science
7 posters
AutorZpráva
Science
Scout
Scout
Science


Poèet pøíspìvkù : 2
Body : 51800
Reputace : 0
Join date : 20. 03. 10

Science - Message Empty
PříspěvekPředmět: Science - Message   Science - Message EmptyFri Aug 27, 2010 1:17 pm

Zduř guildo Instinct

Rád bych se připojil do vaší guildy za účelem zlepšování se v PvP, podnikání různých vylomenin od premade bg, po dobývání měst či posprejování metra v Ironforge.
Na oplátku vám nabízím služby mého
Discipline priesta Science http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&cn=Science – Statistics – 2v2 top 2120
3v3 top 2012
Affliction Warlock Message http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak'thul&cn=Message – momentálně 2v2 1876
3v3 1833-
2.5 měsíce starý alt

Dále mám mm huntu Yaxley, frost mage Tourette, warrior Soego, nicméně je loguji už jen kvůli profesím, případně s warriorem semtam něco odtankuji. O nedoexpenách altech se nemá cenu zmiňovat.

Co se týče mě, jsem 21ti-letý mladík s trvalým pobytem v Praze, studující a s občasným přivýdělkem u soukromé zácharnné služby jako řidič. Začínal jsem na hrách Americas Army, Counter Strike, Battlefield, až jednoho dne mě kamarád ukázal svět MMORPG hrou MU online (takové jakési Diablo online). Netrvalo dlouho, začal jsem hrát Ultima Online (pamětníci pamatují) na serveru Endor, kde jsem se postupem času usadil na prvních příčkách pvp ligy a pár prvními místy z 1v1 turnajů.

Nicméně po těch letech hra omrzela, spousta kamarádu přestalo hrát a ja se rozhodl přesedlat na něco co „frčí.“
WoW jsem naplno začal hrát koncem října, kdy jsem doexpil a začal gearovat priesta. Chvilku jsem hrál arény s warriorem, nicméně pak mě kontaktoval Death Knight Cluu, který právě přimigroval už nevím odkud a hledal healera. Nertvalo dlouho, nahodil jsem rele zbraně a vyhoupl se ve 2v2 na 1980+- rating. Bohužel pak onemocněl či co a od té doby jsem ho neviděl se lognout.
Začla nová sezóna a jednoho jardního večera jsem začál hrat RMP s rogue Evilein a mágem Sérum.
Během pár večerů jsme se vyhoupli na 1800, posbírali ap na weapony a vrhli se vstříc 2000. Po dosáhnutí 2k nám rogue ohlásil, že bude hrát shadow priesta a rogunu dál hrát nehodlá. Vyzkoušeli jsme pár spoluhráčů, nicméně to bylo spíš na škodu a spadli jsme. Mág pak odmigroval k allianci a mě se nechtělo hledat nové spoluhráče. Dal jsem si menší pauzu od WoW, krom pár 5v5 arén, v kterých bych měl brzy pokračovat. Jen tak z nudy jsem si začal xpit locka a tak jsem mu propadl, že jsem ho měl za týden doexpeného. S Nettem jsem se dohodl a začli smo hrát dvojky. Cesta byla trnitá a začátky krušné, nicméně teďka jsem to s Nettem dotáhl na 1876 bez nějakách komplikací a v 3v3 se také celkem daří. 2K na sebe nenchají dlouho čekat a snad stihneme aj 2.2 weaponu. Smile

Screen ui - http://t2.xf.cz/ui.jpg

Od guildy očekávám pohodový koletiv, týmového ducha, chuť a snahu něčeho dosáhnout.

Dotazy zodpovím tu, případně ingame Wink

Návrat nahoru Goto down
Skopiii
Senior Sergeant
Senior Sergeant
Skopiii


Poèet pøíspìvkù : 23
Body : 50893
Reputace : 0
Join date : 12. 07. 10
Location : Pilsen

Science - Message Empty
PříspěvekPředmět: Re: Science - Message   Science - Message EmptyFri Aug 27, 2010 1:46 pm

Znam ho z bývalé guildy sem PRO
Návrat nahoru Goto down
Exitusk
Scout
Scout
avatar


Poèet pøíspìvkù : 9
Body : 52628
Reputace : 1
Join date : 28. 12. 09
Age : 35

Science - Message Empty
PříspěvekPředmět: Re: Science - Message   Science - Message EmptyFri Aug 27, 2010 10:42 pm

hm som PRO nevypadáš zle Smile
Návrat nahoru Goto down
Yazumii
Centurion
Centurion
Yazumii


Poèet pøíspìvkù : 49
Body : 52750
Reputace : 1
Join date : 03. 02. 10

Science - Message Empty
PříspěvekPředmět: Re: Science - Message   Science - Message EmptySat Aug 28, 2010 5:07 pm

Preco nie Pro. Smile
Návrat nahoru Goto down
Mooney
Scout
Scout
avatar


Poèet pøíspìvkù : 5
Body : 53148
Reputace : 0
Join date : 01. 11. 09

Science - Message Empty
PříspěvekPředmět: Re: Science - Message   Science - Message EmptySun Aug 29, 2010 2:08 am

můj spoluhráč z 2s, imba player plný elánu a se smyslem pro humor, takže pokud ho nepřijmem, tak jedu do Bohumína zmasit Fortyho Very Happy
Návrat nahoru Goto down
agromaniac
Legionnaire
Legionnaire
avatar


Poèet pøíspìvkù : 40
Body : 54146
Reputace : 0
Join date : 10. 08. 09

Science - Message Empty
PříspěvekPředmět: Re: Science - Message   Science - Message EmptySun Aug 29, 2010 10:52 pm

podminky splnujes, ohlasy od clenu guildy mas pozitivni takze za me proc ne...
pro
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68414
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Science - Message Empty
PříspěvekPředmět: Re: Science - Message   Science - Message EmptyMon Aug 30, 2010 2:35 pm

Přijat, lock.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Science - Message Empty
PříspěvekPředmět: Re: Science - Message   Science - Message Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Science - Message
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Informace o Guildě :: Přihlášky-
Přejdi na: