Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Drak'thul PvP Guild
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Shaman -Maxi

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Maximality
Scout
Scout
Maximality


Poèet pøíspìvkù : 2
Body : 50460
Reputace : 0
Join date : 31. 07. 10

Shaman -Maxi Empty
PříspěvekPředmět: Shaman -Maxi   Shaman -Maxi EmptySat Jul 31, 2010 2:51 am

Zdravim,jmenuji se Marek,je mi 28, jsem z Prahy.
Hraji za shamana,ktery je jiz dlouho muj main a nejspise asi mainem nadobro zustane.V soucasne dobe mam pve resto build a pvp ele build. (pve GS 5900,pvp = Wrath michany s relentless viz armory+pve doplnky)
Co se tyce profesi,tak mam Inzenyra a jewelercraftera. Armory : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Maximality
Shaman a dalsi jsou moje vlastni postavy,accont puvodni,zalozeny pred nekolika lety.

Zacinal jsem na shadowmoonu v guilde Zdechliny s rougem maxmilian,ktery je jiz nekolik let odlozen... Hrali jsme v te dobe vse co nas bavilo,jak pve tak pvp... Nas pve raid progress byl celkem slusny a rvali jsme se o prvni mista na serveru..
kazdopadne jsme nezastavali ani spatne misto v pvp ktere u nas hralo dost lidi.Kdyz se podivam trosku dozadu tak jsme jeli v te dobe to hlavni .. BG ... AB,Warsong,AV.. Mozna nekdo zavzpomina na premade Zdechlin.. Chripka,Kruana,Nobody,Shade a dalsi...Nezapomenu na fighty s Recipe for hate,Salvation Army,Russian partizans. motion,TTH.. byla to v te dobe fakt zabava..
Tehda bylo celkem HC ziskat High warlorda,ale sposta lidi to zmakla:) ja to dal tehda na rank L.General,na vic jsem nemel cas:)

No.. jak cas plynul a prislo TBC,tak jsem na wow zacinal zavirat vodu a na nejaky cas jsem se odklidil... Po vydani Wolk jsem zas zacal hrat.. prevazne pve,ktere me celkem bavilo.Nicmene jak cas plynul,mesice utikali,tak mi pve nedavalo zas tolik radosti..
Zacal jsem hrat BG,ktere me zacali bavit vice nez pve content.. obcas nejaka arena s kamaradem byla tez vetsi zabava nez stereotyp na DT.

No nic,presunu se do soucasnosti...
V teto dobe hraji hlavne shamana,, v pve resto v pvp ele. PvP me zacina bavit vice nez pve,nicmene jsem otevreny do obou smeru.Co se tyce zkusenosti v pvp tak jsou spise v souvislosti s BG,areny nejsou moji domenou i kdyz bych se rad mnohem vice angazoval.
Mym cilem je se ucit a bavit se pvpckem a kdyz zbyde cas pve....vim ze v teto dobe to nebude nic moc co se tyce raidu/premadu/aren moc valne,ale rad bych vkrocil do hry a do datadisku s vami. Verim,ze se zde neco naucim a pomohu v rozvoji guildy.
Návrat nahoru Goto down
agromaniac
Legionnaire
Legionnaire
avatar


Poèet pøíspìvkù : 40
Body : 54146
Reputace : 0
Join date : 10. 08. 09

Shaman -Maxi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shaman -Maxi   Shaman -Maxi EmptySat Jul 31, 2010 9:11 pm

gear mas dobry to musim uznat neni to top ale rozhodne tim nikoho neurazis...Smile
tim koncim chvalu Sad
max rating 1535...dobrej joke! navic win rate 56% nebo kolik sme tam videl? ja se divim ze si vubec trofnes napsat si sem prihlasku....navic nemas ani zadnej uber pvp achiev kterej by ti pridal male bezvyznamne plus Very Happy

PROTI
Návrat nahoru Goto down
Yazumii
Centurion
Centurion
Yazumii


Poèet pøíspìvkù : 49
Body : 52750
Reputace : 1
Join date : 03. 02. 10

Shaman -Maxi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shaman -Maxi   Shaman -Maxi EmptySat Jul 31, 2010 10:10 pm

Konecne sa ozval niekto kto zdiela moj nazor.... Sice bereme bez poziadavok ale zaklady by uz mal mat aspon ked uz nie 2k+exper tak aspon wrath headku nech je vidno ze ma exper okolo tych 1950+r popripade okrem wrath sholderov a max. okrem headky full wrath ze to nieje len nejaka lama ktora si zaplatila za boost na 1800 popripade lama ktora Pozicala ACC nejakemu skilled hracovi aby mu ten Raiting spravil.
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68414
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Shaman -Maxi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shaman -Maxi   Shaman -Maxi EmptySat Jul 31, 2010 11:35 pm

Yazumii napsal:
Konecne sa ozval niekto kto zdiela moj nazor.... Sice bereme bez poziadavok ale zaklady by uz mal mat aspon ked uz nie 2k+exper tak aspon wrath headku nech je vidno ze ma exper okolo tych 1950+r popripade okrem wrath sholderov a max. okrem headky full wrath ze to nieje len nejaka lama ktora si zaplatila za boost na 1800 popripade lama ktora Pozicala ACC nejakemu skilled hracovi aby mu ten Raiting spravil.
Pozadavky jsem upravoval vcera.
Návrat nahoru Goto down
Yazumii
Centurion
Centurion
Yazumii


Poèet pøíspìvkù : 49
Body : 52750
Reputace : 1
Join date : 03. 02. 10

Shaman -Maxi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shaman -Maxi   Shaman -Maxi EmptySat Jul 31, 2010 11:57 pm

sorry ja tu vcera moc nebyl.. 3dni za sebou robim teraz po 16 hoin. som uz dost vymlety s toho.
Návrat nahoru Goto down
Maximality
Scout
Scout
Maximality


Poèet pøíspìvkù : 2
Body : 50460
Reputace : 0
Join date : 31. 07. 10

Shaman -Maxi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shaman -Maxi   Shaman -Maxi EmptySun Aug 01, 2010 5:04 pm

Yazumii napsal:
Konecne sa ozval niekto kto zdiela moj nazor.... Sice bereme bez poziadavok ale zaklady by uz mal mat aspon ked uz nie 2k+exper tak aspon wrath headku nech je vidno ze ma exper okolo tych 1950+r popripade okrem wrath sholderov a max. okrem headky full wrath ze to nieje len nejaka lama ktora si zaplatila za boost na 1800 popripade lama ktora Pozicala ACC nejakemu skilled hracovi aby mu ten Raiting spravil.


Jen dodam,ze eq,jsem si ziskal pomoci bgs,jiz jsem rekl,ze areny jsem moc nehral...Akorat musim reagovat na jednu vec.. sory,ale nic takoveho jako boost bych nikdy neudelal.podstata toho ratingu je neco dokazat,ne si to od nekoho zaplatit.. Boostovani od nekoho jineho nema v podstate vubec zadny smysl.

Kazdopadne s vami musim souhlasit,nejsem zadny uber pvp hrac s silenymi ratingy a honosnymi archievy,nicmene pvp me bavi a bavit mne bude.
Reagoval jsem take z duvodu vasich planu do datadisku viz uryvek z fora :

***********Guilda se znovu rozjede.

Styl nabírání: Nebudou žádné omezení, žádné požadavky na rating ani gear. Pokud někoho baví PvP, tak ho s námi půjde hrát a naučí se to. Budu se více dívat na chování hráče, než na momentální skill.

Rated BG: Vytvoří se více týmů, první tým povedu já.

World PvP: Budeme dominovat celý realm, často budeme dělat outdoor pvp, jako raidy na ostatní města a GvG akce.

Moviečka: Uděláme pár movieček, co nejvíce lidí bude frapsovat a pošle mi pak nahrávky, ze kterých uděláme videjka.

Bude se taky hrát PvE, s novým systémem se budou chodit 10ti členné raidy, abychom měli co nejrychleji top gear do PvP.

Přitvrdí se taky na pravidlech v guildě. Kdo se nebude umět chovat tak u nás nebude.***********



Nicmene diky za kritiku,pokud jsem svou prihlaskou nekoho urazil,tak se omlouvam.
Max.
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68414
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Shaman -Maxi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shaman -Maxi   Shaman -Maxi EmptySun Aug 01, 2010 7:43 pm

Nikoho jsi neurazil, přihláška je pěkná, ale pravidla byly upraveny, je to úplně první post v sekci Přihlášky.
Hodně štěstí jinde.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Shaman -Maxi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shaman -Maxi   Shaman -Maxi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Shaman -Maxi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» lf 3v3 ele shaman
» Einestar / Shaman
» Ozee/Shaman
» metamorlol/shaman
» Wolxen - ele shaman

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Informace o Guildě :: Přihlášky-
Přejdi na: