Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Drak'thul PvP Guild
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Stargolem-SP

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Stargolem
Scout
Scout
Stargolem


Poèet pøíspìvkù : 1
Body : 50550
Reputace : 0
Join date : 21. 07. 10

Stargolem-SP Empty
PříspěvekPředmět: Stargolem-SP   Stargolem-SP EmptySat Jul 24, 2010 5:24 pm

Dobrý den, taaakze:), jmenuji se Michael, je mi 22let, a pochazim z karlovarského kraje. Jsem krátce po škole, a jako me zaměstnání jsme si vybral/jsem projektant/rozpočtář pozemních staveb. WoW hram cca 2 roky, z toho za priesta asi rok (played mam 31dni, 13hodin). Za tu dobu co hraji wow jsem zjistil, že hrát pve časem omrzí, jak člověk dává ty samé věci porád dokola, a proto sem se rozhodl tak trochu pro pvp. Reknu na rovinu, že sem neměl zatím žádné velké zkušenosti, ale dejte mi lidi, a nezkončím dokad se to nezmění. O vaší guildě sem zaslechl, že patří mezi top na našem serveru (nejen našem samozdřejmě), a proto bych se k vám tímto způsobem chtěl připojit. Tolik asi stručně k mé osobě.
Zkušenosti mam z NAXX, ULDUAR, ICC atd, což je tady k ničemu. PvP jsem byl jen parkrat arenky s kamoskou shamanem, co jsme si sice padnuli strasne dobre do oka (SP+RS), ale pak jsme na sebe nemeli cas:(. BG je vetsinou jedine co chodim parsetkrat denne.

Odkaz na armory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Stargolem
(nevim jaky eq uvidite, mam pvp i pve na shadow)

Současně zastávám pozici GM ve své guilde B&W, která je čistě PvE, a proto bych jí chtěl leavnout-ale vedst ji budu z teoretického hlediska porád já s tím, že jsme tam všichni kamarádi a rka zabehnute mame, takze neni moc co vedst:)
Co bych od vas ocekaval? jen nejake pvp nekolikrat denne:)
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68424
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Stargolem-SP Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargolem-SP   Stargolem-SP EmptySun Jul 25, 2010 12:29 am

Řekl bych, že nadějný případ Smile Jsem pro
Návrat nahoru Goto down
Exitusk
Scout
Scout
avatar


Poèet pøíspìvkù : 9
Body : 52638
Reputace : 1
Join date : 28. 12. 09
Age : 35

Stargolem-SP Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargolem-SP   Stargolem-SP EmptySun Jul 25, 2010 12:54 pm

Som taky za . Btw s tým pve máš pravdu Sleep
Návrat nahoru Goto down
Yox
Sergeant
Sergeant
Yox


Poèet pøíspìvkù : 17
Body : 50770
Reputace : 0
Join date : 15. 07. 10
Age : 34

Stargolem-SP Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargolem-SP   Stargolem-SP EmptySun Jul 25, 2010 5:20 pm

pro
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68424
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Stargolem-SP Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargolem-SP   Stargolem-SP EmptySun Jul 25, 2010 10:00 pm

Přijat, lock.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Stargolem-SP Empty
PříspěvekPředmět: Re: Stargolem-SP   Stargolem-SP Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Stargolem-SP
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Informace o Guildě :: Přihlášky-
Přejdi na: