Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Drak'thul PvP Guild
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Arkabio / Frost mage (Metal style ^^)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Arkabio
Scout
Scout
Arkabio


Poèet pøíspìvkù : 1
Body : 50620
Reputace : 0
Join date : 08. 07. 10

Arkabio / Frost mage (Metal style ^^) Empty
PříspěvekPředmět: Arkabio / Frost mage (Metal style ^^)   Arkabio / Frost mage (Metal style ^^) EmptyThu Jul 08, 2010 10:57 pm

Sewa instinct

Nick: Arkabio
Vek: 17 rokov
Race/class/spec: Undead/mage/frost
prepačte ale aréna rating mám prave 1268 lebo som nato nemal dlho čas nemal som prachi na zaplatenie wowka ;( lebo som minul na TOPFESTE 2010 300€ a bol som dokonca niektorim ludom ešte aj dlžný :s , zanedbával som tie arény ale už konečne mám penáz ak čas tak sa chcem dať naplno do PVP a práve preto sa chcem prihlásiť do tejto G .. za mága viem skoro všetky vychitávki som old school hrám od začiatku samého wowka na drakthule ked ešte behali madari a šwédi : D ale s velkími prestávkami ktoré som premárni bohužial aj na funku :/
ingame skoro furt ked niesom práve v škole,na pive,festivale,koncerte alebo na inej akcií
strašne rád by som bol keby ste ma prijali bo by som sa medzi vami (PvPčkarmi) cítil ako doma Smile
ak som niečo zabudol dodať sry ..

Dakujem za prečítanie ^^ a Akaforty stebou mám očom kecať bo som počul že chodíš na festyvali a tak Smile dúfam že sa čoskoro uvidíme v guilde .. bb
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68364
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Arkabio / Frost mage (Metal style ^^) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Arkabio / Frost mage (Metal style ^^)   Arkabio / Frost mage (Metal style ^^) EmptySun Jul 11, 2010 5:36 pm

Ahoj, napiš mi pak ve hře.
btw. 300 za topfest :DDDD
Návrat nahoru Goto down
 
Arkabio / Frost mage (Metal style ^^)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» scarfäce frost mage
» 3v3 (holy pala / frost mage)
» Maniath / 80 lvl / Unholy , frost - Frost , blood DK ORC
» formin-mage
» gear setup Emblem of Frost / ICC for PVP

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Informace o Guildě :: Přihlášky-
Přejdi na: