Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Drak'thul PvP Guild
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :)

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Gefarm
Scout
Scout
Gefarm


Poèet pøíspìvkù : 1
Body : 51340
Reputace : 0
Join date : 30. 04. 10

Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :) Empty
PříspěvekPředmět: Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :)   Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :) EmptyFri Apr 30, 2010 6:51 am

Zdravim všechny členy Instinctu
Něco málo k mýmu RL, jmenuju se Lukáš, jsem z Liberce, je mi 20 let a dodělávám si střední školu na kterou sem se vykašlal před 3 rokama, takže jednou měsíčně si hezky jezdím do města plnýho piva (žatce) na 2, 3 dny a něco jim tam odříkám...
Můj vztah k wowku....no už to nějakej pátek bude co sem se s touhle hrou seznámil, začínal sem na freečku Valhalla, kde sem ownil bg s frost magem, ale free je free, takže bugy, přehnaná dmg u nějakých spellů, nefunkční shatter combo apod, takže sem se rozhodl pro ofík, začal sem na ofiku až nějakej ten měsíc po příchodu WotLK s expením shamana, dostal sem se ze začátku do PvE guildy, to bylo ještě na Thunderhornu, kde sem byl v přední české guildě Chrocht, každý den po raidu sme pak ve skupince 5-10 lidí po raidu chodili si killovat alíky ať už do měst nebo bg, bohužel pak nějací lidi skončili s wowkem, jiní přešli na jiný realmy a já se rozhodl tak pro migraci a od tý doby sem na DT...Tady sem začínal v Twimu, taky pve guilda, ze začátku raidy v poho, pak už moc emo, takže to pro mě znamenalo jediný, skončit s pve a začít se věnovat tomu na co sem se těšil na ofiku nejvíc a tím bylo vždy PVP...Arény sem začínal chodit jako resto, ale trápení na 1900 rating mě omrzelo a přesedlal sem na ele a spolu s dreaminesem sme si sehnali resto druida a z ničeho nic vytáhli rating na 2107, což je zatím moje maximu a doufám že ne na dlouho...Momentálně si hledám parťáka na 2v2, takže aktivní team nemám...Zároveň s arenama chodím random bg jak to jen jde a snažím se dodělat battlemastera, wsg, eots už mám komplet a u ostatních 3 mi chybí už jen opravdu málo, tkaže tomu dávám max měsíc a battlemaster bude na světě, díky farmení bg sem se posunul celkem rychle na 40k honorable killů, v průměru 700-900 denně, takže možná za chvíli i of the horde...
Proč bych chtěl k vám do guildy? Tak jelikož se sem konečně rozhodl vstoupit i Dreaminess (parťák se kterým se za chvíli dostanem na společných 500 arén) a chtěl bych bejt s ním v kvalitní české pvp guildě, chtěl bych chodit premady bg ať už v 15 lidech bo klidně jen ve dvou, ve třech bo nějaký pvp eventy aspoň trochu organizovaný a ne ten pug chaos, když se jde na krále apod...
Vím že shamanů u vás v guildě je už hodně, ale pvp není pve, na premade není zas tak důležitý složení, ale aby se vůbec složil v max. počtu lidí a myslím že můj čas ingame je někdy skoro 24/7...Budu rád za každej váš koment k mý přihlášce...Díky Gef

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Gefarm
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68394
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :)   Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :) EmptySat May 01, 2010 9:30 am

Zdravím.
já jsem pro, rating je a taky celkem nadšení pro pvp vidím Smile
Návrat nahoru Goto down
siiaan
Grunt
Grunt
siiaan


Poèet pøíspìvkù : 10
Body : 51400
Reputace : 0
Join date : 01. 05. 10

Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :)   Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :) EmptySat May 01, 2010 12:17 pm

Jo, vcera jsem s nim tocil celou noc BG, paradni heal :-). ja bych ho bral
Návrat nahoru Goto down
Forfeit
Sergeant
Sergeant
avatar


Poèet pøíspìvkù : 18
Body : 52424
Reputace : 0
Join date : 25. 01. 10

Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :)   Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :) EmptySat May 01, 2010 12:34 pm

ja som za )
Návrat nahoru Goto down
Dig'hull
Scout
Scout
Dig'hull


Poèet pøíspìvkù : 6
Body : 52074
Reputace : 0
Join date : 17. 02. 10

Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :)   Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :) EmptySat May 01, 2010 12:58 pm

Jsem pro, běhal jsem s ním až do rána BG a skvělí shaman Smile
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68394
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :)   Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :) EmptySat May 01, 2010 1:07 pm

Přijat, lock.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :)   Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Gefarm - ele/resto shaman....jakoby jich bylo málo :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» if you want Arena Boost write here
» Dula prihlaska Dzej - resto and Ocelka - destro
» Bombyno Resto Druid
» Minotaurik - resto lampa :D
» Prihlaska/Gebula resto druid

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Informace o Guildě :: Přihlášky-
Přejdi na: