Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Drak'thul PvP Guild
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
spiritak
Scout
Scout
avatar


Poèet pøíspìvkù : 5
Body : 53403
Reputace : 0
Join date : 02. 10. 09

Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni   Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni EmptyMon Jan 11, 2010 5:03 pm

Cus, tak jak uz tu vetsina z vas vi, muj acc byl hacknut a uz je asi tak 5% sance ze ho dostanu zpatky.Abych nepsal blbosti, jen bych rad rekl jak to bylo a poprosil o pripadnou pomoc.

Acc s priestem, je bohuzel tradnuty.Byl to trade mezi mojim acc s lvl 40 cca magem, za tohoto priesta lvl asi 56 .. s tim, ze to bylo vse v pohode asi necely rok, priesta jsem doexpil gearnul apod.Muj mage se dostal do ruky bohuzel nekomu jinemu .. a tak puvodni majitel si vzpomnel, ze ma jeste nekde lvl 56priesta.K moji smule ten priest je full relentless, 10k goldu a Arena Master inc.Mam od acc vsechna infa, ale majitel poslal i obcanku takze jsem nejspis kratkej.

Timto bych chtel podekovat vsem co se mnou hrali, bohuzel nekteri nedohrali .. dik za tudle fajn guildu a za imho plno eventu a srandy je mi to dost lito, ale trade acc je fail ted uz to vim.

Taky bych se chtel zeptat/pozadat vas .. jestli nekdo nema prazdnej ACC s wotlkem, nebo male lvli .. nebo neco, ceho se chce proste zbavit (nejlepe priest, ale beru asi vse) .. za rozumnou cenu to urcite koupim.Budto si vyexpim nebo vemu neco s 80lvl.

Doufam, ze kdyby mi nekdo z vas neco takovyho nabidl a dal mi prazdny/plny acc .. tak si za pul roku nevzpomene ze nejakej kindr ma muj acc a ted ho scammnu.

Pripadny nabidky nebo kontakty na lidi, co se zbavuji acc .. mi piste sem


Muj priest ma ted nick : Purewng a je to BE male na DT .. fail

PEACE diky a bb Smile


Naposledy upravil spiritak dne Mon Jan 11, 2010 5:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
MirMar
General
General
MirMar


Poèet pøíspìvkù : 90
Body : 54743
Reputace : 2
Join date : 18. 06. 09
Location : Bratislava

Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni   Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni EmptyMon Jan 11, 2010 5:20 pm

spiritak napsal:

Taky bych se chtel zeptat/pozadat vas .. jestli nekdo nema prazdnej ACC s wotlkem, nebo male lvli .. nebo neco, ceho se chce proste zbavit (nejlepe priest, ale beru asi vse) .. za rozumnou cenu to urcite koupim.Budto si vyexpim nebo vemu neco s 80lvl.

No ako prve by som ti rad povedal , ze ako sa hovori , uč sa s chyb inych, ale ako sa tak pozeram tebe to nejde ani s vlastnych Smile (nic v zlom myslim to dobre)

ja by som to dal cele odznova asi (ziadne trady poziciavanie a podobne picoviny

Ja len aby sa historia neopakovala

inac drzim palce
Návrat nahoru Goto down
spiritak
Scout
Scout
avatar


Poèet pøíspìvkù : 5
Body : 53403
Reputace : 0
Join date : 02. 10. 09

Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni   Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni EmptyMon Jan 11, 2010 5:23 pm

Mirmar : true, ale pochybuju ze by me nekdo scammnul o prazdny acc .. me je jen lito kupovat vse znova =/
Návrat nahoru Goto down
Đugro
General
General
Đugro


Poèet pøíspìvkù : 98
Body : 54885
Reputace : 6
Join date : 06. 06. 09
Location : Kosice

Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni   Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni EmptyTue Jan 12, 2010 1:13 am

lol! lol! lol! Noob Noob
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68374
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni   Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni EmptyTue Jan 12, 2010 3:20 pm

Je to škoda, ale takže hraješ zase ne?
No takhle to končí vždycky u všech tradů acc, i já jsem s tím měl problém, ale zas dobře pro mne, jinak bych teď hrál na DT za alíky LOL.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni   Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Spirit, hacknuty acc, dotaz + rozlouceni
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hlavní fórum :: Novinky-
Přejdi na: