Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Drak'thul PvP Guild
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Blaxi - Unholy DK

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Blaxi
Scout
Scout
Blaxi


Poèet pøíspìvkù : 2
Body : 49790
Reputace : 0
Join date : 12. 09. 10

Blaxi - Unholy DK Empty
PříspěvekPředmět: Blaxi - Unholy DK   Blaxi - Unholy DK EmptySun Sep 12, 2010 9:43 pm

Ahoj,

jmenuju se David, je mi 30 a aktuálně hraju za postavu DK. Již jsem k vám podával přihlášku, bohužel na špatné fórum, které vyjede jako první výsledek po vyhledání Instinct Drak thul Smile

Takže tam jsem se odpovědi nedočkal, zde to snad bude lepší.

Level - 80
Postava - Blaxi
Rasa/Char./Spec. - Blood Elf, DK, Unholy
Rank(vyhodou) - tuším že Rival mám aktuálně
Gear - Full Wrathfull Gladiator set + BT 277 ilevel
Link Armory - http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Blaxi

Proč chci k Vám?

Mno těch důvodů je víc, ale hlavní asi ten, že už mě nebaví po 150 chodit ty stejné raidy a dungy, protože Blizzard není schopen dostatečně dynamicky dodat nový obsah. Nečekám, že to bude lepší v Cata a proto bych rád přešel k PVP a poznal nové lidi, od kterých se něco přiučil a zdokonalil tak své PVP dovednosti. Rád bych případně také našel nové spoluhráče pro Arény a BGčka, protože aktuálně jsem hrál převážné s kámošema a známýma, který PVP ani pořádně nehráli, takže jsem je spiš zaučoval já. Taky už není tolik času co bývalo a musím se věnovat RL i proto mě PVP přijde příhodnější směr, který mě hlavně baví.

V PVE mám aktuálně mainspec v jako tank, takže by nebyl problém případně tuto funkci zastat i v PVP guildě a na jejich raidech.
Návrat nahoru Goto down
agromaniac
Legionnaire
Legionnaire
avatar


Poèet pøíspìvkù : 40
Body : 53916
Reputace : 0
Join date : 10. 08. 09

Blaxi - Unholy DK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blaxi - Unholy DK   Blaxi - Unholy DK EmptyWed Sep 15, 2010 11:07 pm

no na to jakej mas gear mas pekne low ratingy ale zas na druhou stranu podminky splnujes takze nemam problem rict PRO
Návrat nahoru Goto down
sect
Scout
Scout
sect


Poèet pøíspìvkù : 3
Body : 51450
Reputace : 0
Join date : 31. 03. 10

Blaxi - Unholy DK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blaxi - Unholy DK   Blaxi - Unholy DK EmptyMon Sep 27, 2010 7:09 pm

berte ho je to stroj Wink cau blaxi
Návrat nahoru Goto down
Blaxi
Scout
Scout
Blaxi


Poèet pøíspìvkù : 2
Body : 49790
Reputace : 0
Join date : 12. 09. 10

Blaxi - Unholy DK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blaxi - Unholy DK   Blaxi - Unholy DK EmptyMon Sep 27, 2010 7:20 pm

Zdar, škoda že jsi přestal, nějak se nám to pak už nedalo pořádně do kupy Sad.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Blaxi - Unholy DK Empty
PříspěvekPředmět: Re: Blaxi - Unholy DK   Blaxi - Unholy DK Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Blaxi - Unholy DK
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hemy DK Unholy
» Maniath / 80 lvl / Unholy , frost - Frost , blood DK ORC

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Informace o Guildě :: Přihlášky-
Přejdi na: