Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Drak'thul PvP Guild
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hlasky, sracky, cokoliv :)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Rhonin
Scout
Scout
Rhonin


Poèet pøíspìvkù : 6
Body : 54600
Reputace : 0
Join date : 06. 06. 09

Hlasky, sracky, cokoliv :) Empty
PříspěvekPředmět: Hlasky, sracky, cokoliv :)   Hlasky, sracky, cokoliv :) EmptyMon Jul 20, 2009 1:19 am

CITACE(Shegy @ Jul 19 2009, 15:10)
nechapu lidi co si o sobe mysli, ze z nich offik dela krale... kdyz jsou tim offikem tak ujeti, tak at si odtahnout tam a necpou nam ho sem... my tu hrajem proto ze nas to tak bavi a cpat nam pred rypak svoje offi uspechy? nebudu nikoho jmenovat aby se neurazil, ale on vi ze mluvim o nem... kral PvP offikar a clovek, ktery se podle toho co jsem tu cetl chova jak typicky arogantni "vul"... kdyz si chce podvidat o offiku, tak nemusi delat svetaznalce a krale lidu... to ze tam hraje neznamena ze je lepsi nez mi... a jestly nasstyl hraji (konkretne PvE) je na urovni deadmines, tak nas hodne podcenil... spousta hracu ze spojky je schopna vic nez si mysli a natoz hraci nynejsich PvE guild, kterych sic moc neni ale svedou dost... mno sem zvedavej jakej chytrej kec mi od zminene osoby prijde jako odpoved a jestly v nem bude zas trochu te offi legrace... ovsem pokud se mi k tomu jeste vyjadri

P.S. sorry za chyby a popripadne tvrdsi vyroky zavadejici vulgarnim chovanim

By Rhonin: Mi borcy z ofyku aspon umyme ceski
Chuch Norris Chuch Norris
Návrat nahoru Goto down
Đugro
General
General
Đugro


Poèet pøíspìvkù : 98
Body : 54705
Reputace : 6
Join date : 06. 06. 09
Location : Kosice

Hlasky, sracky, cokoliv :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasky, sracky, cokoliv :)   Hlasky, sracky, cokoliv :) EmptyMon Jul 20, 2009 2:09 am

Random mage si nese poslednu vlajku vo WSG a ja nanho kricim...

Dugron: BEZ FORRESTE BEZ !!!
Mage: Ja nejsem frost ale fire omg
Dugron rolls on the floor laughing.
Návrat nahoru Goto down
Veress
Scout
Scout
avatar


Poèet pøíspìvkù : 5
Body : 53915
Reputace : 0
Join date : 24. 07. 09

Hlasky, sracky, cokoliv :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasky, sracky, cokoliv :)   Hlasky, sracky, cokoliv :) EmptyFri Jul 24, 2009 5:59 pm

Hlasky, sracky, cokoliv :) Arcticdebil
https://2img.net/r/ihimizer/img233/7053/arcticdebil.png (komu se nezobrazi img)
Pak mi psal ,,ale jo tak pvp je dobry a miluju battlegroundy vezmes me do pvp party?" ja na nej ,,najdi si prot paladina" a on ,,a kde jako vole ??" a ja ,,na trade" a on ,,tak na to se ti muzu vysrat vole ja si najdu huntera"......... Zapomnel jsem to vyscreenovat Sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlasky, sracky, cokoliv :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlasky, sracky, cokoliv :)   Hlasky, sracky, cokoliv :) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlasky, sracky, cokoliv :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hlavní fórum :: Pokec-
Přejdi na: