Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Drak'thul PvP Guild
 
PříjemPortálGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Despareth app / Xrealm

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Garam
Scout
Scout
avatar


Poèet pøíspìvkù : 3
Body : 52705
Reputace : 0
Join date : 14. 11. 09

Despareth app / Xrealm Empty
PříspěvekPředmět: Despareth app / Xrealm   Despareth app / Xrealm EmptySat Nov 14, 2009 7:19 pm

Nick/Charakter
Despareth/DK

Obsah příspěvku:
Název charu: Despareth
Něco o sobě: 23let, zamestnany, momentalne si zarizuji vlastni byt, takze behem 1-2 mesicu budu konecne sam panem sveho casu
Rasa/Charakter/Specializace: Undead/DK/Unholy
Profese: JC/mining
Váš gear: Furous/deadly, relentless/furious doplnky
Rank/Titul: Challenger lol :O
Nejvyšší dosažený rating: 2056 3v3, S6
Link na armory: Despareth
Proč chcete do guildy: Tento dotaz bych rad znasilnil ve svuj prospech trochu... Nuze, 5-6 tydnu pred koncem S6 jsem s dalsimi dvoumi dlouhodobymi prateli rozjel 3v3 unholy/surv/rdrood a prakticky jeste s prevazne hateful gearem jsme se vytahli na 2056 (ramena jsem ja osobne nekupoval vzhledem k toumu ze tyden pote meli byt k dispozici bez ratingu a mel jsem dulezitejsi veci na upgradovani). Troufam si rict ze by jsme uspesne mohli pokracovat mnohem dal, bohuzel ale hunter prestal hrat (left for DotA lol /emosadpanda) a ja se na serious business arenas posleze vybodnul a venoval se chvili svemu ex-mainovi, kde jsem ho trochu vybavil o relentless doplnky a vyhazel hateful setovy casti. Nicmene vazny team jsem s nim taktez nespachal a vrhnul se na dalsi projekt, coz je resto shamik work-in-progress (dingnul 80 pred par dnama... go figure).
Na Executusu od startu WotLK vedu malou cz/sk guildu, ktera se postupem casu stale vic rozpada - lidi ruzne Xferuji nebo joinujou jine G za lepsim PvE nebo PvP. Uz ani ciste guildovni 10man for fun neslozime. PvP aktivita mimo BG kde se sleze max 3-5 lidi zaraz je miziva.
Pokud jste to docetli az sem, musi vam byt jasne, ze bych altaholismus rad vymenil za aktivni komunitu, kde bych dostal moznost zacit zase rozvijet PvP skill.
Co se tyce PvE, nejaky tank gear mam, ale prevazne 200-213ilvl. Na daily HC a Ulduar (pokud mame nejaky zaujaty achievement huntery) to nicmene staci a kdyby byl zajem delat nejake PvE fo' phan, neni problem ten gear tez trochu rozfachcit.
Z me historie TBC: S2 2k+ 5v5 (jako destro yay!), 1.9k 3v3 as WLD, S3 did some PvE Twisted Evil , S4 1940 top v 2v2 as sl/sl+hpala - ne zrovna nejzazivnejsi setup, aye?
Budete se zapojovat do našich PvP Akcí? Fuck yes, jsem pro kazdou spatnost.


Naposledy upravil Garam dne Sat Nov 14, 2009 9:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68114
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Despareth app / Xrealm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Despareth app / Xrealm   Despareth app / Xrealm EmptySat Nov 14, 2009 9:18 pm

Ale jo já jsem pro Smile
Návrat nahoru Goto down
MirMar
General
General
MirMar


Poèet pøíspìvkù : 90
Body : 54483
Reputace : 2
Join date : 18. 06. 09
Location : Bratislava

Despareth app / Xrealm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Despareth app / Xrealm   Despareth app / Xrealm EmptySat Nov 14, 2009 9:25 pm

cau,

no neviem ako to je teras s podmienkamy ci je stale 2000 alebo uz viacej. a ci staci mat historicky alebo momentalny rating.

Kazdopadne moj nazor moc neznamena, pockaj na niakeho leadra ale drzim palec
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68114
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Despareth app / Xrealm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Despareth app / Xrealm   Despareth app / Xrealm EmptySat Nov 14, 2009 9:39 pm

MirMar napsal:
cau,

no neviem ako to je teras s podmienkamy ci je stale 2000 alebo uz viacej. a ci staci mat historicky alebo momentalny rating.

Kazdopadne moj nazor moc neznamena, pockaj na niakeho leadra ale drzim palec
ty hlavne pojd do hry potrebuju s tebou mluvit o trojkach Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Garam
Scout
Scout
avatar


Poèet pøíspìvkù : 3
Body : 52705
Reputace : 0
Join date : 14. 11. 09

Despareth app / Xrealm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Despareth app / Xrealm   Despareth app / Xrealm EmptySat Nov 14, 2009 10:00 pm

Thanks so far!
Vim ze nenabizim gearwise zadny top notch stuff, ale berte v uvahu ze jsem nemel uplne neomezene moznosti a ten altaholismus co jsem doted provozoval taky moc neprispel =)
Návrat nahoru Goto down
Mysteh
Lieutenant General
Lieutenant General
Mysteh


Poèet pøíspìvkù : 67
Body : 52942
Reputace : 3
Join date : 29. 10. 09
Age : 34
Location : Thunder Bluff

Despareth app / Xrealm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Despareth app / Xrealm   Despareth app / Xrealm EmptySun Nov 15, 2009 2:51 am

mmm,ja by som ti dal na vyber bud ta zoberem do guildy a das do 2tyzdnou 2k rating + a ked ne tak mas auto kick...
alebo si pockaj az das 2k rating + a potom mi napiš ingame

tak mi sem napiš ktoru variantu si chceš vybrat Razz Shocked
Návrat nahoru Goto down
Garam
Scout
Scout
avatar


Poèet pøíspìvkù : 3
Body : 52705
Reputace : 0
Join date : 14. 11. 09

Despareth app / Xrealm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Despareth app / Xrealm   Despareth app / Xrealm EmptySun Nov 15, 2009 4:15 am

Hmm... zajimave.

Mno, vzhledem k tomu ze v tuto chvili jsem na Executusu, tak ti ingame asi nenapisu ;]
V pohode ale, pokud je vyzadovan rating momentalni a nestaci z drivejsi doby nejvyssi dosazeny, tak budem muset pockat. V nasledujicim mesici budu zarizovat svuj byt a stehovat se, takze skutecne nemuzu zarucit ze bych mel po Xferu cas hledat partaka/y a nafarmit 2k+. Samozrejme ten cas byt muze, ale jistotu nemam, tudiz Xferovat prozatim jeste nebudu.
Kdyz se mi naskytne prilezitost udelat rating znovu jeste na Executu, dam vedet. Jinak se ozvu s druhou nabizenou moznosti az budu prestehovanej =)
Návrat nahoru Goto down
Akaforty
Admin
Akaforty


Poèet pøíspìvkù : 379
Body : 68114
Reputace : 13
Join date : 06. 06. 09
Age : 31
Location : Morava

Despareth app / Xrealm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Despareth app / Xrealm   Despareth app / Xrealm EmptyTue Nov 17, 2009 11:22 pm

Až budeš mít teda čas a budeš na DT, tak napiš.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Despareth app / Xrealm Empty
PříspěvekPředmět: Re: Despareth app / Xrealm   Despareth app / Xrealm Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Despareth app / Xrealm
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Informace o Guildě :: Přihlášky-
Přejdi na: